Firma Aurora Kominki prowadzi sprzedaż towarów prezentowanych tej na stronie www, również za pośrednictwem sieci Internet.

Składanie zamówienia

Zamówienia są przyjmowane telefonicznie pod numerem: 59 840-24-86 lub e-mailem na adres biuro@aurorakominki.pl.
Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mail z informacją o przyjęciu zamówienia. Ponadto Klient zostaje poinformowany na temat jego realizacji (tzn. o terminie dostawy, a także o zaliczce, jeżeli jest wymagana). Dopiero po zaakceptowaniu tych warunków możliwa jest wysyłka towaru.

W przypadku zamówień płatnych przelewem towar wysyłamy po zaksięgowaniu na rachunku wpłaty.
W przypadku zamówień płatnych przy odbiorze, towar jest wysyłany po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia lub zaksięgowaniu na rachunku wpłaty zaliczki dotyczącej zamówienia, jeżeli taka była wymagana. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
Zamówienia wysyłane e-mailem można składać przez całą dobę.

Uwaga! Ceny podane na stronie www.aurorakominki.pl mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Reklamacje i zwroty

Wszystkie towary dostępne na stronie internetowe https://aurorakominki.pl/ objęte są gwarancją producentów.
Zakupione produkty można zwrócić w terminie do 10 dni od daty odbioru przesyłki bez podania przyczyn. Jeśli zwrot nastąpi w przeciągu tych 10 dni gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za wyrób przelewem na rachunek klienta. Zwracany towar musi być nie używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów eksploatacji lub uszkodzeń, musi być dołączone do niego otrzymane opakowanie. Zwracany towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim rachunek z adnotacją „zwrot”. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Firma Aurora Atelier Kominka nie odbiera żadnych przesyłek wysyłanych do niej za pobraniem.

Towar sprowadzony na zamówienie, z uwagi na jego charakter, nie może zostać zwrócony.
Nazwy producentów i marki fabryczne zamieszczone na stronie należą do ich właścicieli i prezentowane są jedynie w celach informacyjnych.