O firmie

O firmie

Oferujemy wysokiej jakości produkty z szerokiej gamy marmurów, trawertynów, onyxy i granitów z całego świata. Na życzenie klienta wysyłamy próbki kamienia.

Atuty naszej firmy:

  • kompleksowe i szybkie terminy realizacji zamówień,
  • fachowe doradztwo
  • ogromne doświadczenie poparte licznymi certyfikatami
  • wykwalifikowana kadra pracownicza,
  • atrakcyjne ceny
Ponad 0
realizacji
Ponad 0 lat
na rynku

Prowadzimy Pracownię Kamieniarską, posiadamy własny park maszynowy, magazyn kamienia oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Zdobyte przez nas  doświadczenie pozwala nam na realizację każdego dowolnie wybranego przez Państwa kominka. W zakresie ich budowy świadczymy kompleksowe usługi: począwszy od konsultacji i doradztwa, poprzez projektowanie w programie 3D, a skończywszy na wykonawstwie.

Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusty, realizujemy projekty w dowolnym stylu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Im większe wyzwanie stawia przed nami Klient, z tym większą przyjemnością  je realizujemy.

Proces projektowy polega na ścisłej współpracy z Klientem, dobieramy palenisko, które może być o rożnych wielkościach, i kształtach: szyba półokrągła, pryzmatyczna  lub tradycyjna płaska szyba panoramiczna. Ponadto można dobrać palenisko tradycyjne – otwierane na bok lub palenisko otwierane do góry, które  pozwala nam cieszyć się efektem kominka otwartego i strzelających płomieni oraz zapachem drewna.