Zdrowe i ekologiczne

Biokominki to nowoczesne urządzenia, które działają na ekologiczne biopaliwo. Nie wymagają posiadania komina, przypominają kominki wolnostojące, dzięki czemu można je zamontować w dowolnym miejscu. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się kominkiem we własnym mieszkaniu, apartamencie czy domu. Dzięki temu, że biokominek jest zasilany biopaliwem jest on bezpieczny dla zdrowia. Wytwarza niewielkie ciepło, dlatego nie jest typowym urządzeniem grzewczym, ale pozwala cieszyć się walorami estetycznymi.

Biokominek jest polecany dla osób szukających kominka, który będzie atrakcyjnym elementem wystroju wnętrz. Aby cieszyć się pięknym płomieniem wystarczy wlać biopaliwo do specjalnego palnika i podpalić. Biokominki nie wymagają obudowy, są gotowe do montażu. Mogą być zastosowane także w mieszkaniu w bloku.

Biokomiki firmy Spartherm, jakie oferujemy wyróżniają się niezawodną jakością na najwyższym poziomie i unikalnym designem. Jako jeden z liderów rynku europejskiego w technologii spalania, by spełnić marzenia swoich klientów rozwija nowe idee i technologie. Kominek na bioetanol Ebio-Fire jest kontynuacją tej tradycji. Biokominki Spartherm Ebios-Fire to jakość, indywidualność i estetyka. Wszystkie modele z tej linii produktów pracują na bioetanol. Dzięki takiemu rozwiązaniu można rozkoszować się kulturą palenia we własnym domu także bez podłączenia do komina.

ZALETY
WYBRANYCH
KOMINKÓW

Niepowtarzalny design.

Mobilność – możliwość montażu na ścianie, podłodze.

Łatwy montaż.

Nie wydziela szkodliwych dla zdrowia substancji.

Łatwość obsługi.

Wyjątkowa wygoda użytkowania.

Ekologiczne ogrzewanie na biopaliwo.