Ucztowanie czas zacząć!

Skwierczący stek, złocisty łosoś, chrupiąca pizza – grill ogrodowy barbecue to sposób na przyrządzenie pysznych potraw serwowanych w gronie rodziny i znajomych w letnie wieczory.

Profesjonalne grille dla pasjonatów kuchni i grillowania Morsø, jakie proponujemy rozprzestrzenią ciepło na patio oraz umożliwią przygotowanie najpyszniejszego ciasta – pizzy, chleba oraz grillowanych warzyw i mięs w kilka minut.

Ogrodowe barbecue

Wykonane z najwyższej jakości materiałów pozwolą cieszyć się głębią smaku i aromatu przyrządzanych dań. Ekskluzywne i nowoczesne, wyróżniają się doskonałym wzornictwem i najwyższą jakością, wyglądając efektownie na tarasie, balkonie, czy w ogrodzie.

W swojej ofercie mamy różnorodne grille ogrodowe dla wielbicieli potraw z grilla, takie jak: piec zewnętrzny, opiec na trójnogu, grill toskański, kominek slim, grill PIT, grill’ 71. Dzięki nim szybko i łatwo przyrządzisz ulubione potrawy i będziesz cieszył się głębią smaku i aromatu.

Z naszymi grillami ucztowanie nabiera nowego smaku!

Nasze GRILLE OGRODOWE są unikalne w Polsce. To doskonałe, wielofunkcyjne urządzenia, dające niespotykany wachlarz możliwości.

Oferowany w salonie GRILLE charakteryzuje DOSKONAŁA JAKOŚĆ wykonania i dbałość o szczegóły.

Realizuj swoją pasję razem z nami.
Zadzwoń tel. 603 663 999, napisz –  biuro@aurorakominki.pl

Przygotowanie potraw w kilka minut.

Nowoczesny design.

Gotowe do użycia po uruchomieniu.

Bardzo szybkie i łatwe w czyszczeniu.

Kontrola temperatury.

Wyjątkowa jakość.

Doskonałe na ogród, taras, balkon.

Komfort i wygoda.

Pyszne dania o głębokim smaku.